MÖBLER / Bord / Matbord 5122358
nr 512 2358
Matbord
Karl Johan-stil [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 3 mars 2008
kl 17:34:28
300 kr
350 kr
550 kr
2.000 kr
2.100 kr
6
2.200 kr
6
2.400 kr
6
2.600 kr